1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. alking1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  304
 2. adi gjoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,724
 3. ervisivv
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  234
 4. cold-trojan
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  360
 5. ervisivv
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  323
 6. reflect1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,380
 7. adi gjoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  297
 8. Bajramll
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,144
 9. Koraab
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  139
 10. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  190
 11. adi gjoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  416
 12. Alkeo
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  494
 13. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  251
 14. Fidannnn
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  433
 15. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  278
 16. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  206
 17. DarKr0x
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  330
 18. albani99
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  675
 19. D3LL4
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  751
 20. james
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  323

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...