1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ervisivv
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  277
 2. albani99
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  465
 3. Femi-pc
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  149
 4. Poshnjari
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  296
 5. ana710
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  292
 6. enea dervishi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  218
 7. Crypton
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  191
 8. ervisivv
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  334
 9. emiljano22
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  113
 10. gento
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  367
 11. p3n7357
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  294
 12. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  164
 13. alking1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  261
 14. @Alvi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,095
 15. alking1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  270
 16. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  519
 17. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  228
 18. NorMan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  372
 19. Erooniti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  105
 20. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  580

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...