1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. shqipbook
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,051
 2. Konnty
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  244
 3. f0xEr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  216
 4. GameOver
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  159
 5. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  266
 6. Basri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  196
 7. Loni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,668
 8. f0xEr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,300
 9. DarKr0x
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  7,236
 10. Iamegiqosja
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,527
 11. GME
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,071
 12. f0xEr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  250
 13. AlboX
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  537
 14. Donart
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,490
 15. AlboX
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  323
 16. networkcoder
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,057
 17. @Alvi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,049
 18. gashish
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  230
 19. sulanjaku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  159
 20. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  197

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...