1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100
 2. qendros
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100
 3. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100
 4. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100
 5. (Coder);
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  101
 6. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  101
 7. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  101
 8. Fox
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  101
 9. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  101
 10. D3LL4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  101
 11. notime4u
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  102
 12. atlantis
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  102
 13. NorMan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  102
 14. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  102
 15. -K-M-
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  103
 16. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  103
 17. emiljano22
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  103
 18. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  103
 19. Johnny
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 20. McKupi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  104

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...