1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Albozr
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  6,951
 2. aRTx
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,896
 3. UnSeen
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  6,879
 4. Gentiani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,860
 5. llokmanpajaziti
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  6,844
 6. F95
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,693
 7. bashkimi92
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  6,688
 8. Edinni™.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,661
 9. Yllka
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  6,620
 10. clusterphys
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  6,593
 11. mec mirdite
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  6,502
 12. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,458
 13. pumma
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  6,354
 14. Lekosta
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,265
 15. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  6,251
 16. erjoni1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,244
 17. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  6,239
 18. OmerNuhiu
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  6,178
 19. reflect1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,152
 20. Mario Koka
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,125

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...