1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Endrit-17
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  164
 2. winitoz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  181
 3. kreshnik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  212
 4. winitoz
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  566
 5. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  213
 6. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  197
 7. CaSpeR..
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  214
 8. CaSpeR..
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  237
 9. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  194
 10. anjshtanji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  177
 11. ano0n
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  154
 12. ano0n
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  336
 13. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  177
 14. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  387
 15. l!v3D3r4D
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  135
 16. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  130
 17. anjshtanji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  167
 18. rebeli1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  155
 19. Reonald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  167
 20. Burn3r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  196

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...