1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Phantomm
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  1,523
 2. z4x0r
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  2,006
 3. mec mirdite
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  6,502
 4. ano0n
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,424
 5. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  8,998
 6. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,066
 7. Kkenn
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,860
 8. urban-styl
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,371
 9. ano0n
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  2,159
 10. getrich
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  4,304
 11. phoenix
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  2,179
 12. laphechosu
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,927
 13. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  957
 14. apple2014
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,350
 15. urban-styl
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,002
 16. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  743
 17. DarKr0x
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  7,238
 18. megisi
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  1,185
 19. kingg
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  844
 20. tosi
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  942

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...