1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  572
  Postimet:
  3,883
  Tema e fundit: Kam problem me laptopin Blerim R., 18 Tetor 2019 në ora 19:37
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. bujar-arian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  112
 2. Kos155
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  169
 3. D3LL4
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  208
 4. Crazydevelper03
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  196
 5. Da Dimy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  313
 6. MIL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  167
 7. shqipbook
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  301
 8. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  176
 9. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  220
 10. profesori
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  285
 11. DautS
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  200
 12. rep10
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  209
 13. profesori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  237
 14. Dr0mas
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  202
 15. tonkeri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  223
 16. Aldi1234
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  204
 17. bujar-arian
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  216
 18. meteori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  83
 19. olsi26431
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  58
 20. Genta haxhiu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  88

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...