1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. xhevda
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  297
 2. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  282
 3. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  377
 4. 3belx
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  352
 5. Doarti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  259
 6. qmp
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  331
 7. AnTT`
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  403
 8. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  395
 9. Doarti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  219
 10. DhG
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  201
 11. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  312
 12. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,917
 13. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  479
 14. Donche-x
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  598
 15. Ganto
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  335
 16. Ganto
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  216
 17. DhG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  374
 18. DhG
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  190
 19. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  257
 20. Belii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  296

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...