1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  391
 2. Astritii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,111
 3. berl01
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,323
 4. beyourself
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,907
 5. dinnn
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  431
 6. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  715
 7. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,042
 8. a.sa
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  3,534
 9. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  326
 10. -K-M-
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  806
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  527
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  431
 13. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  471
 14. bthaci
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  972
 15. Eraldo1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  368
 16. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  678
 17. meteori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  417
 18. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  628
 19. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  498
 20. Anakondd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  360

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...