1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. clusterphys
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  55
 2. Kos155
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  63
 3. james
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  64
 4. mirsadbekiri1993
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  101
 5. Elion1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  171
 6. Kos155
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  81
 7. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  287
 8. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  368
 9. arditiii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  117
 10. berl01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  94
 11. Da Dimy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  294
 12. meteori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  79
 13. jetliri1112
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  202
 14. tosi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  529
 15. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  243
 16. Mendy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  214
 17. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  162
 18. Ironir252
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  862
 19. jetliri1112
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  156
 20. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  505

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...