1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. LorentK
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  172
 2. shqipbook
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  383
 3. gorillaal
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  431
 4. numer2
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  249
 5. FenTonaIX
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  327
 6. Ghetto sTyle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  133
 7. miraxh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  345
 8. Deathwish
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  78
 9. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  105
 10. ramioramio
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  2,075
 11. pumma
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  340
 12. LorentK
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  103
 13. Leutrimi1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  143
 14. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  123
 15. pumma
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  269
 16. bili136136
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  344
 17. kastiot
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  195
 18. Alex
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  159
 19. Poshnjari
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  533
 20. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  443

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...