1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  136
 2. RegShqip
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  278
 3. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  146
 4. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  188
 5. Albini~IT
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  475
 6. ervisivv
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  210
 7. @science
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  223
 8. @science
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  364
 9. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  248
 10. Taboo
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  421
 11. ifundit
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  153
 12. DamageraL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  164
 13. james
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  309
 14. (Coder);
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  208
 15. ifundit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  289
 16. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  229
 17. (Coder);
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  256
 18. Koraab
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  127
 19. EddieN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  286
 20. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  727

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...