1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  140
 2. Panther
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  133
 3. Beviafa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  155
 4. forever
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  155
 5. coycol
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  119
 6. GME
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  144
 7. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  91
 8. pumma
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  306
 9. berl01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  130
 10. getrich
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  237
 11. Bini
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  281
 12. Taboo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  484
 13. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  418
 14. Tedi Hasanaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  139
 15. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  152
 16. denada
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  155
 17. GME
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  119
 18. ano0n
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  222
 19. X-n3t
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  258
 20. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  152

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...