1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. Deathwish
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  94
 2. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  94
 3. M.L
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  94
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  95
 5. Rimias
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  95
 6. Emilio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 7. Klodi_al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 8. meteori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  97
 9. aksham
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  97
 10. bmwplako
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  97
 11. kristy12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  98
 12. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  98
 13. meteori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  98
 14. Jisan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  98
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  99
 16. -K-M-
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  99
 17. kristy12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100
 18. reflect1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100
 19. qendros
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100
 20. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...