1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. gashish
  Përgjigjet:
  93
  Shikimet:
  8,903
 2. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  8,832
 3. OrhanFetahu
  Përgjigjet:
  145
  Shikimet:
  8,813
 4. Kinch
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  8,788
 5. arditiii
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  8,619
 6. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  8,474
 7. elismatjani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,414
 8. Marioteam
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  8,363
 9. bashkimi92
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  8,356
 10. cold-trojan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  8,277
 11. Armi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  8,055
 12. mec mirdite
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  8,002
 13. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  7,913
 14. KosovariCh
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  7,776
 15. cana888
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  7,626
 16. pumma
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  7,566
 17. albert1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,518
 18. DarKr0x
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  7,436
 19. clusterphys
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,357
 20. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  7,357

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...