1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  207
 2. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  268
 3. arbri123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  855
 4. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  346
 5. Liridoni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  264
 6. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  188
 7. enis123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  182
 8. enis123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,246
 9. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  307
 10. enis123
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  269
 11. Heavy-Dogg
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  180
 12. Liridoni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  251
 13. w00Leex
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  221
 14. ledema
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  223
 15. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  173
 16. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  159
 17. l!v3D3r4D
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  250
 18. l!v3D3r4D
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  505
 19. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  154
 20. ano0n
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  188

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...