1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. qendros
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  1,071
 2. M.L
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  1,137
 3. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  1,594
 4. ceni-18
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  2,916
 5. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  1,254
 6. isarama
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  14,216
 7. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  1,477
 8. Lirakk
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  1,044
 9. edoni15
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  1,697
 10. beni-2010
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  1,454
 11. DarKr0x
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  9,743
 12. AgonAmiga
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  1,581
 13. getrich
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  1,756
 14. adi gjoni
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  2,333
 15. getrich
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  1,234
 16. uniku
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  1,409
 17. Lodvald
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  1,205
 18. TMT
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  1,587
 19. Komandanti
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  1,427
 20. D3LL4
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  640

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...