1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  304
 2. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  311
 3. Johnny
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  357
 4. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  334
 5. NorMan
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  279
 6. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  376
 7. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  137
 8. blleekkzz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  169
 9. miraxh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  177
 10. orani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  159
 11. NorMan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  107
 12. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  157
 13. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  169
 14. Yllka
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  151
 15. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  128
 16. pumma
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  202
 17. genni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  184
 18. MIL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  271
 19. tiranachat.live
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 20. Femi-pc
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  189

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...