1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. DhG
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  385
 2. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,872
 3. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  453
 4. SymanTec
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  347
 5. egzoni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  319
 6. kiddow
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  401
 7. Ganto
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  297
 8. IMI.H
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  259
 9. atdhe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  723
 10. DhG
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  364
 11. Ganto
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  344
 12. xhevda
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  280
 13. albert.s
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  536
 14. IMI.H
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  268
 15. koorabbi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  696
 16. CyberFucker
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  609
 17. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  419
 18. Erissi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  323
 19. .turku.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  425
 20. |ogi.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  451

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...