1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. bicca
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  353
 2. Ardi1489
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  244
 3. aRy.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  279
 4. albion65
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  226
 5. Leotr'im
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  238
 6. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  161
 7. lonn
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  445
 8. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  219
 9. RINOR LAHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  467
 10. alajdin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  237
 11. gfxD
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  583
 12. ymer01
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  426
 13. udhtari_nates
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  216
 14. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  225
 15. amarsyla
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  757
 16. best~boy
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  445
 17. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  253
 18. argzon
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  437
 19. xo1hack
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  215
 20. itune
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  191

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...