1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. itune
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  342
 2. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  956
 3. doli`
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  823
 4. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  295
 5. Mergim1996
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  250
 6. Roxhers Krasniqi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  283
 7. pumma
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  316
 8. meteori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  277
 9. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  552
 10. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  835
 11. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  275
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  247
 13. -K-M-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  607
 14. Behemoth
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  451
 15. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  728
 16. Anonymus Al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  609
 17. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  590
 18. Alkeo
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  850
 19. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  527
 20. big-ar
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  476

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...