1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Suad
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  346
 2. ingjeksion
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  262
 3. Afrim Lahu
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  515
 4. Artin J.
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  235
 5. KingKong
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  369
 6. Fidannnn
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  518
 7. Kadri Kadriy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  330
 8. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  358
 9. ikon93
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  420
 10. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  345
 11. Edinni™.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  433
 12. Albcrypto
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  348
 13. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  242
 14. jam un
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  528
 15. wayfarer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  222
 16. extraordinario
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  282
 17. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  486
 18. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  402
 19. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  432
 20. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  507

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...