1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. minitar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  288
 2. Emilio
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  386
 3. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  339
 4. AstritKS
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  877
 5. Lekosta
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  300
 6. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  417
 7. Lekosta
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  217
 8. G4SHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  152
 9. Edinni™.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  197
 10. Aureli AK
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  267
 11. networkcoder
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  600
 12. phoenix
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  2,396
 13. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  218
 14. Lekosta
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  173
 15. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  649
 16. Chong96
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  196
 17. Johnny
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  595
 18. abracadabra
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  447
 19. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  535
 20. ervisivv
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  338

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...