1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. kiddow
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  674
 2. egzoni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  576
 3. SymanTec
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  612
 4. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  742
 5. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,335
 6. DhG
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  708
 7. Wulns~
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,083
 8. newc0de.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,476
 9. kujt1m
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,366
 10. 3nerGie.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,579
 11. DhG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,464
 12. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,075
 13. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,106
 14. DhG
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,488
 15. ritmi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,100
 16. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,401
 17. ritmi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,135
 18. sp0X.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,337
 19. LinndDi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,162
 20. DhG
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,186

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...