1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020 në ora 23:56
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. xhevda
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  325
 2. |ogi.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  486
 3. .turku.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  456
 4. Erissi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  353
 5. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  463
 6. CyberFucker
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  641
 7. koorabbi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  753
 8. IMI.H
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  302
 9. albert.s
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  577
 10. xhevda
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  313
 11. Ganto
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  377
 12. DhG
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  405
 13. atdhe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  757
 14. IMI.H
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  288
 15. Ganto
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  329
 16. kiddow
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  440
 17. egzoni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  350
 18. SymanTec
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  380
 19. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  482
 20. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,928

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...