1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. EraGoN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  280
 2. Donche-x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  391
 3. DhG
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  402
 4. Ekstreme
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  567
 5. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  394
 6. egzoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  400
 7. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  417
 8. CyberFucker
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  287
 9. CyberFucker
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  255
 10. Donche-x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  319
 11. zubO.k
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  460
 12. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  296
 13. Hite2010Albania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  253
 14. Donche-x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  438
 15. Ganto
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  405
 16. UnKnowN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  850
 17. DhG
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  410
 18. Doarti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  365
 19. qipii92
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  388
 20. BigbroChendr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  268

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...