1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. deniti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,005
 2. Basri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,019
 3. meteori
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  5,025
 4. bini93
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,052
 5. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,065
 6. granitnit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,068
 7. emigrant
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,068
 8. albionPr
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,078
 9. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,085
 10. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,099
 11. peaceful
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,158
 12. UnSeen
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  5,175
 13. Inpu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,190
 14. ceo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,205
 15. Inspector
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,221
 16. tosi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,223
 17. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,225
 18. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,231
 19. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  5,231
 20. DardanRHCP
  Përgjigjet:
  61
  Shikimet:
  5,242

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...