1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  422
 2. AnTT`
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  419
 3. qmp
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  352
 4. Doarti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  276
 5. 3belx
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  375
 6. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  395
 7. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  301
 8. xhevda
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  311
 9. |ogi.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  470
 10. .turku.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  440
 11. Erissi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  338
 12. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  438
 13. CyberFucker
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  626
 14. koorabbi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  721
 15. IMI.H
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  286
 16. albert.s
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  558
 17. xhevda
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  297
 18. Ganto
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  361
 19. DhG
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  385
 20. atdhe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  737

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...