1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. getrich
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  5,515
 2. xo1hack
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  5,521
 3. aksham
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,533
 4. Donche-x
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  5,650
 5. Juerald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,762
 6. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,768
 7. profesori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,778
 8. Emi mer
  Përgjigjet:
  118
  Shikimet:
  5,778
 9. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,800
 10. Mentoor
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,859
 11. khloe
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,865
 12. ano0n
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,922
 13. clusterphys
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,934
 14. *VLORI*
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,937
 15. shpetim123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,106
 16. *VLORI*
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  6,120
 17. sweetgoni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,165
 18. Mario Koka
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,189
 19. reflect1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,207
 20. jami123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,210

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...