1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Hite2010Albania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  298
 2. DhG
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  265
 3. v!ss4r
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  386
 4. Belii
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  389
 5. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  393
 6. Donche-x
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  356
 7. Donche-x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  313
 8. Donche-x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  297
 9. Kas3oTT
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  402
 10. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  278
 11. DhG
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  206
 12. Belii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  318
 13. GeForcezZ.=)
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  647
 14. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  241
 15. DhG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  391
 16. Donche-x
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  616
 17. DhG
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  217
 18. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  515
 19. Ganto
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  358
 20. Ganto
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  229

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...