1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. DhG
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  389
 2. Doarti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  347
 3. qipii92
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  371
 4. BigbroChendr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  252
 5. qmp
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  265
 6. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  717
 7. Belii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  294
 8. newc0de.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  257
 9. Belii
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  390
 10. DarkMan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  386
 11. B@mmBuss
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  666
 12. AnTT`
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  325
 13. nity
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  459
 14. valdoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  428
 15. qipii92
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  205
 16. Kas3oTT
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  537
 17. User
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  383
 18. Albo-Dj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  253
 19. atdhe
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  651
 20. UnKnowN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  761

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...