1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. IMI.H
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  276
 2. albert.s
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  545
 3. xhevda
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  290
 4. Ganto
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  352
 5. DhG
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  373
 6. atdhe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  730
 7. IMI.H
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  267
 8. Ganto
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  306
 9. kiddow
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  415
 10. egzoni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  324
 11. SymanTec
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  355
 12. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  460
 13. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,888
 14. DhG
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  393
 15. Wulns~
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  335
 16. newc0de.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  544
 17. kujt1m
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  559
 18. 3nerGie.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  785
 19. DhG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  644
 20. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  330

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...