1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  105
 2. aksham
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  105
 3. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  105
 4. DazzLe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  105
 5. Lodvald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  105
 6. Euge1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  105
 7. Adm . Albania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  104
 8. Kosova00
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 9. anonymous1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 10. Halimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  104
 11. cold-trojan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 12. mikrotik
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 13. Mooney
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 14. mersadL
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  104
 15. anonusii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  104
 16. -K-M-
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 17. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 18. Leon Haziri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  103
 19. Johnny
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  103
 20. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  103

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...