1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Donche-x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  367
 2. EraGoN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  256
 3. Donche-x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  297
 4. zubO.k
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  436
 5. Donche-x
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  316
 6. Ekstreme
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  525
 7. Donche-x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  411
 8. Ganto
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  381
 9. BigbroChendr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  248
 10. qmp
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  256
 11. escaflowne
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  501
 12. a®sim™
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  850
 13. Doarti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  339
 14. valdoni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  583
 15. UnKnowN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  815
 16. Belii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  286
 17. DhG
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  382
 18. newc0de.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  577
 19. newc0de.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  245
 20. AnTT`
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  316

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...