1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  359
 2. egzoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  370
 3. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  384
 4. CyberFucker
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  262
 5. CyberFucker
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  227
 6. Donche-x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  296
 7. zubO.k
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  434
 8. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  267
 9. Hite2010Albania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  226
 10. Donche-x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  409
 11. Ganto
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  380
 12. UnKnowN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  814
 13. DhG
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  381
 14. Doarti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  338
 15. qipii92
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  361
 16. BigbroChendr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  247
 17. qmp
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  255
 18. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  700
 19. Belii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  285
 20. newc0de.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  244

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...