1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  306
 2. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  481
 3. uniku
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  273
 4. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  339
 5. emiljano22
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  143
 6. predator
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  180
 7. Gevio
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  181
 8. davi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  242
 9. artoni17
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  468
 10. Edinni™.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  241
 11. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  283
 12. LorentK
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  239
 13. itaddicted
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  473
 14. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  343
 15. kreshnik
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  389
 16. DarKr0x
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  347
 17. getrich
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  414
 18. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  555
 19. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  190
 20. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  227

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...