1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Halimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  170
 2. loti123
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  337
 3. MiRcHeE1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  161
 4. CIA
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  169
 5. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  169
 6. alberti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  281
 7. Misteriozi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,652
 8. Misteriozi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  142
 9. lika
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  568
 10. Halimi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  189
 11. lika
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  301
 12. makaveliisback
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  183
 13. Appl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  198
 14. hajdini²
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  207
 15. Lodvald
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  494
 16. KinG Street
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  504
 17. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  105
 18. system
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  589
 19. 34 SRJ 693
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  114
 20. Gentiani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  171

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...