1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. forever-AL
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  282
 2. cod3x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  556
 3. babadit
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  207
 4. Shpetimi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  269
 5. CIA
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  333
 6. ReY
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  284
 7. ReY
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  338
 8. qendros
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  200
 9. DhG
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  947
 10. skender
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  453
 11. DarkeDNighT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  189
 12. atlantis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  169
 13. zikzak
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  203
 14. pLak.
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,274
 15. EraGoN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  183
 16. best~boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  274
 17. Gentiani
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  285
 18. Ekzon
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  300
 19. adnann.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  410
 20. babaditos
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  249

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...