1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Liridoni
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  512
 2. zikzak
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  279
 3. suatamzoski
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  253
 4. zikzak
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  201
 5. gresa
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  222
 6. Tigerman
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,779
 7. best~boy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  223
 8. Ganto
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  381
 9. terminator
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  201
 10. deniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  198
 11. EraGoN
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  456
 12. ALB|BlooD|
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,753
 13. bone
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  720
 14. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  165
 15. Driton.r
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  216
 16. boni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  215
 17. ShKeLqiM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  195
 18. RioteR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  219
 19. dashmirs01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  222
 20. qendros
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  137

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...