1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Hamdisalihi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  97
 2. Stuttgart70469
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  96
 3. florimi.f
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  96
 4. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 5. aksham
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 6. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 7. UnSeen
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 8. RioteR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  96
 9. ymer01
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  96
 10. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 11. RioteR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 12. Niti Corleone
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 13. luli.kurti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 14. Emilio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 15. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  96
 16. Euge1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 17. eStyle
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  95
 18. visi1234567890
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  95
 19. uniku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  95
 20. Riki.xh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  95

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...