1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. anjshtanji
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  254
 2. loti123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  123
 3. buli.tet
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  162
 4. Gentiani
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  519
 5. buli.tet
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  322
 6. av1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  317
 7. gento
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  142
 8. Gentiani
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  708
 9. loti123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  260
 10. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,127
 11. buli.tet
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  264
 12. loti123
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  185
 13. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  338
 14. loti123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  169
 15. bessi2012
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  172
 16. z4x0r
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  213
 17. z4x0r
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  404
 18. buli.tet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  148
 19. z4x0r
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  206
 20. BeraD
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  315

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...