1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. albion154
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  126
 2. waLdR1nN ^
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  140
 3. zaki94
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  112
 4. anonymous1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 5. RedBull
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  163
 6. Atlanti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  130
 7. Zikaltri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  128
 8. Pooints.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  149
 9. shfarrosesi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  148
 10. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  128
 11. Li1d
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  142
 12. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  204
 13. ditiendrit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  148
 14. ardd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  133
 15. zaki94
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  172
 16. 635944
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  156
 17. ceni-18
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  117
 18. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  318
 19. elhamlami
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  124
 20. edy007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  132

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...