1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. jahir
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  246
 2. The C!K!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  364
 3. *VLORI*
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  411
 4. Juerald
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  233
 5. l!v3D3r4D
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  594
 6. RioteR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  179
 7. ditiendrit
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  899
 8. beni-2010
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  252
 9. bledar
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  621
 10. Tigerman
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  162
 11. olti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  229
 12. cod3x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  169
 13. durimi005
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  221
 14. Gentiani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,883
 15. best~boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  356
 16. F500
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  171
 17. fisi-c3
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  617
 18. xXx
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  267
 19. olti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  270
 20. RioteR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  224

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...