1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  567
 2. albani99
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  418
 3. qendros
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  1,454
 4. meteori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  140
 5. Slumerican
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  363
 6. getrich
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  1,422
 7. omega_web
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  332
 8. Amiri778
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  191
 9. GME
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  117
 10. best~boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  223
 11. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  313
 12. meteori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  199
 13. Inspector
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  146
 14. kristian marashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  223
 15. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  170
 16. D3LL4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  125
 17. Inspector
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  431
 18. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  279
 19. jetliri1112
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  164
 20. Ghetto sTyle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  189

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...