1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. it-fresh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  248
 2. Syntax
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  145
 3. Syntax
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  160
 4. ideator-gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  181
 5. ditiendrit
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  172
 6. Doarti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  179
 7. eness
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  164
 8. Syntax
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  156
 9. Xn3t
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  210
 10. AbC
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  155
 11. Gh0st1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  340
 12. Mergim1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  199
 13. arbena
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  301
 14. r3dLine
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  184
 15. nity
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  196
 16. hakeri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  147
 17. Gh0st1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  173
 18. Belii
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  198
 19. Belii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  181
 20. 3xtr3m3 flash0r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  196

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...