1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Lil-ghost
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  156
 2. ardiitii1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  202
 3. une2
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  213
 4. terminator
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  155
 5. Burn3r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  183
 6. P1xeL™
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  401
 7. Radical
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  233
 8. terminator
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  208
 9. ditiendrit
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  332
 10. Juerald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  159
 11. best~boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  156
 12. Ekzon
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  199
 13. Driton.r
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  382
 14. atlantis
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  437
 15. zikzak
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  371
 16. d'keenG
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  243
 17. best~boy
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  256
 18. zikzak
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  292
 19. Evis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  392
 20. trimi.av
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  240

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...