1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ardiitii1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  284
 2. djardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  215
 3. Liridoni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  879
 4. terminator
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  269
 5. Gentiani
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  405
 6. P1xeL™
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  343
 7. RioteR
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  361
 8. RioteR
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  280
 9. Liridoni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  208
 10. buli.tet
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  427
 11. gresa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  157
 12. deniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  240
 13. best~boy
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  502
 14. doctorsql
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  208
 15. kastriot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  275
 16. granitnimanaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  137
 17. denzell
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  285
 18. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  201
 19. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  285
 20. |ogi.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  539

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...