1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  198
 2. fuad-m
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  344
 3. doN vELiu
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  420
 4. dr_iton
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  251
 5. arbnori45
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  554
 6. RioteR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  543
 7. iPergjakshem
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  540
 8. RioteR
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  260
 9. cmd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  595
 10. arditt
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  187
 11. iPergjakshem
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  412
 12. Nofka
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  302
 13. ReY
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  252
 14. boni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  153
 15. gresa
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  415
 16. siriusi121
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  283
 17. beni-2010
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  225
 18. AstronauT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  215
 19. GaMe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  271
 20. Liridoni
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  459

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...