1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. cold-trojan
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  391
 2. lika
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  222
 3. gr1
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  822
 4. cmd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  286
 5. edoni15
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  218
 6. dR.h4cK
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  154
 7. Takena
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  228
 8. ALB|BlooD|
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  367
 9. Juerald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  155
 10. ProXy
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  201
 11. xuki
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  611
 12. cold-trojan
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  281
 13. terminator
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  322
 14. Nijke
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  569
 15. FenTonaIX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  171
 16. fuad-m
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  195
 17. binndz.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  148
 18. xhevda
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  168
 19. gresa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  215
 20. The C!K!
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  385

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...